O nas

Idea

Nasz sklep powstał z jednego prostego powodu. Jest nią PASJA do lakiernictwa i blacharstwa oraz świata motoryzacji. To ona zmobilizowała Nas do stworzenia miejsca, w którym każdy może znaleźć to czego potrzebuje we własnej przestrzeni warsztatowej. Z racji różnych doświadczeń i wymagań naszych klientów, chcielibyśmy aby każdy czuł się „jak u siebie” .

Nasza wizja

ATKOLOR.PL jest miejscem, w którym znajdziesz pełen niezbędny asortyment z zakresu materiałów lakierniczych, wyposażenia warsztatowego, profesjonalnych narzędzi znanych marek czy też produktów przeznaczonych do ochrony osobistej w przestrzeni wykonywanych prac.

Każda z kategorii znajdujących się na naszej stronie jest skrupulatnie przemyślana tak, aby klient mógł odnaleźć potrzebny produkt pod względem procesu wykonywanej pracy. Zależy Nam na świadomej i przemyślanej sprzedaży. Dlatego dołączamy do produktów specyfikacje, karty techniczne czy też instrukcję od producentów.

Nasza misja

Chcemy świadomie edukować naszych klientów i obserwatorów z zakresu lakiernictwa i blacharstwa samochodowego. Jednym ze źródeł wiedzy, która jest na wyciagnięcie ręki to nasz partnerski kanał AUTOAKTYWNI na YouTube .Zależy nam na zaufaniu każdego z naszych klientów.

Producenci

Współpracujemy z wieloma znanymi producentami takimi jak : INDASA, SATA, COLAD, BENBOW, EVERCOAT, SIKA , Q-REFINISH, IWATA, PROFIX, APP i inni. Każda z wymienionych firm, posiada w swoim asortymencie wachlarz produktów, które od lat rotują na polskim i zagranicznym rynku. Dzięki doświadczeniu, które zgromadziliśmy przez lata pracy w warsztacie, mamy pewność iż jakość jest pierwszorzędną cechą wyboru produktu. Dlatego jesteśmy otwarci na rozwój, innowację i technologie, która w branży lakierniczej jest na bardzo wysokim poziomie.

Twojemu przyjacielowi zbliżają się urodziny? Skorzystaj z naszej karty podarunkowej!

Jest to zawsze trafiony prezent - dzięki karcie podarunkowej każdy może wybrać prezent najbardziej adekwatny do swoich potrzeb i uwzględniający indywidualne upodobania

Możliwość wykorzystania karty bez wychodzenia z domu

Szeroka oferta produktów ATKOLOR i serii ubrań oraz gadżetów AUTO AKTYWNI – każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich

Kup kartę podarunkową
10 copy 1